Oku Hareketi’ne Bağış Yap

Değerli gönüllümüz;

Bildiğiniz gibi “Oku Hareketi” gönüllüler hareketidir. Siz de çalışmalarımıza katkıda bulunarak bu yüce gönüllerin çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Bize yapacağınız katkılar Edebiyat ve Sanat alanında yapılacak nitelikli çalışmalar dışında genç nesillerimizin geleceği için de oldukça önemli. Bizlere yapmış olduğunuz her katkıyı en doğru şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bu katkılar, nitelikli Edebiyat, nitelikli Sanat ve bu alanda yapacağımız çalışmalar dışında okuyamayan çocuklar, kütüphanesi ve kitapları olmayan okullar için başvurduğumuz ilk kaynak olmaktadır.

Bağışları ne yapıyoruz?

Genel olarak bağışlar, kütüphanesi olmayan okullara kütüphane temini, kitapları olmayan okullara kitap temini ve nitelikli Edebiyat, Sanat projelerinde kullanılıyor. Bu projelerden en önemlisi nitelikli eserlerin Edebiyat dünyasına kazandırılmasını sağlamaktır. Bunların yanında bazen de sosyal projeler ve çeşitli tanıtım etkinliklerinde yapılan çalışmalar için kullanılmaktadır.

Bize bağış yaparak;

Kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kazandırabilir, kitapları olmayan kütüphanelere kitaplar kazandırabilir, nitelikli Edebiyat ve nitelikli sanat alanında yapılacak çalışmalarla gelecek nesillerimizin daha iyi, daha bilgili ve daha donanımlı yetişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bağış için Hesap Numaramız:

AKBANK IBAN: TR00004600147888000269060

ŞUBE KODU: 0147 – HESAP NO: 0269060

HESAP SAHİBİ: LOKMAN DEMİR